English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

ویژه برنامه ملی تئاترخیابانی رضوی جنوب کرمان رقابتی نیست

ویژه برنامه ملی تئاترخیابانی رضوی جنوب کرمان رقابتی نیست
دبیر تخصصی ویژه برنامه ملی تئاتر خیابانی رضوی جنوب کرمان گفت: ویژه برنامه ملی تئاتر خیابانی رضوی جنوب کرمان رقابتی نیست گروه های برگزیده فقط به اجرای نمایش می پردازند.

 سامان خلیلیان در مورد نحوه برگزاری این ویژه برنامه، اظهارداشت: سطح برنامه بسیارخوب و بالا است این مهم با حضور گروه های نمایشی از بهترین گروه های  تئاتر خیابانی ایران برگزار می شود.

وی با بیان اینکه هر سه گروه برگزیده در شهرستان های جنوبی کرمان نمایش خود را به روی صحنه می برند، تصریح کرد: در این ویژه برنامه، تئاتر در مناطقی اجرا می شود که کمتر در آنجا اجراهای از این دست بوده است این مهم یکی از ویژگی  های اصلی ویژه برنامه ملی تئاتر رضوی است.

خلیلیان با بیان اینکه جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی در جنوب کرمان دوسالانه برگزار می شود، عنوان کرد: در جشنواره گروه های مختلف رقابت می کنند که با برگزاری همایش و ویژه برنامه بسیار متفاوت است.

وی با تاکید براینکه سعی کردیم در این برنامه ظرفیت ها را بالا ببریم، بیان کرد: اجرای برنامه امسال در جنوب کرمان بسیار متفاوت است به گونه ای که گروه ها هیچگونه رقابتی ندارند  و تعداد گروه ها نیز کمتر می باشد گروه ها فقط نمایش خود را به اجرا در می آورند.

۱ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۲۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.